Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1

  • 79 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 Μαδρίτη με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Ρετίρο και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Atocha, ο οποίος είναι σε απόσταση 1 χλμ. Το διαμέρισμα 79 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 8 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Στο διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 παρέχεται πρόσβαση σε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το κατάλυμα έχει μικρή κουζίνα εξοπλισμένη παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από την Πλάθα Μαγιόρ. Το Μουσείο ντελ Πράδο είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται 1 χλμ. από το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στον Ναό του Ντεμπόντ που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Γύρω από το κατάλυμα βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως Lavapies που είναι σε απόσταση 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 Μαδρίτη
Duplex Luis Velez De Guevara
Τιμή μόνο για κινητά

Duplex Luis Velez De Guevara

186 μ από το κατάλυμα
Estudio Con Wifi Y Ac En Centro Sol Y Gran Via
Τιμή μόνο για κινητά

Estudio Con Wifi Y Ac En Centro Sol Y Gran Via

8.1
Πολύ καλό 180 σχόλια
215 μ από το κατάλυμα
USD 163 USD 147
ανά νύχτα
Luxury Apartment 6 Bedroom In Downtown By Turivida
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Apartment 6 Bedroom In Downtown By Turivida

7.7
Καλό 31 σχόλια
222 μ από το κατάλυμα
USD 1295 USD 1166
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Atocha's Train Station
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00002811800004550400000000000000000000000000007
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1;
      Το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 βρίσκεται κοντά σε Πλάθα Μαγιόρ.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 περιλαμβάνουν Γκραν Βία, Βασιλικά ανάκτορα της Μαδρίτης καθώς και Πάρκο Μπουέν Ρετίρο.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 κοστίζει 542€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Mercado de San Miguel και Taberna el Sur και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1;
      Το διαμέρισμα Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 είναι 79 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Atocha's Train Station
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Tradicion Para 7 Desde Tirso De Molina E1 Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο